MASMLG85CAE3
- Артикул производителя:
- MASMLG85CAE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 85VWM 137VC SMLG
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 20.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 94.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 137V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 85V