MASMLG78CA
- Артикул производителя:
- MASMLG78CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 78VWM 126VC SMLG
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 22.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 86.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 126V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 78V