MA1.5KE13AE3
- Артикул производителя:
- MA1.5KE13AE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO204AR
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 82A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 12.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 18.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 11.1V