MASMLJ40A/TR
- Артикул производителя:
- MASMLJ40A/TR
- Краткое описание:
- TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMLJ
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 46.4A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Supplier Device Package :
- SMLJ (DO-214AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 44.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 64.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 40V