MAUPTB28
- Артикул производителя:
- MAUPTB28
- Краткое описание:
- TVS DIODE 28VWM 47.8VC POWERMIT1
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 3.13A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 47.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V