M5KP75CA/TR
- Артикул производителя:
- M5KP75CA/TR
- Краткое описание:
- TVS 75V 5% 5000W BI
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 41.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 83.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 121V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 75V