M5KP64CAE3/TR
- Артикул производителя:
- M5KP64CAE3/TR
- Краткое описание:
- TVS 64V 5% 5000W BI
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 48.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- P600, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Supplier Device Package :
- P600
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V