M5KP70CA
- Артикул производителя:
- M5KP70CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 70VWM 113VC DO204AR
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 44A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-204AR, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Supplier Device Package :
- DO-204AR
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 77.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 113V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 70V