M5KP13A/TR
- Артикул производителя:
- M5KP13A/TR
- Краткое описание:
- TVS 13V 5% 5000W UNI
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 233A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- P600, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Supplier Device Package :
- P600
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V