M5KP100A/TR
- Артикул производителя:
- M5KP100A/TR
- Краткое описание:
- TVS 100V 5% 5000W UNI
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 30.9A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 111V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 162V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 100V