MASMCJ15CA/TR
- Артикул производителя:
- MASMCJ15CA/TR
- Краткое описание:
- TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMCJ
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 61.5A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- SMCJ (DO-214AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 24.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 15V