MPLAD7.5KP33CA
- Артикул производителя:
- MPLAD7.5KP33CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 141A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 7500W (7.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 36.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 53.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 33V