MASMCJ36CA
- Артикул производителя:
- MASMCJ36CA
- Краткое описание:
- TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 25.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- DO-214AB (SMCJ)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 58.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 36V