15KPE110CA
- Артикул производителя:
- 15KPE110CA
- Производитель/Бренд:
- Eaton - Electronics Division
- Краткое описание:
- TVS DIODE 110VWM 178.6VC AXIAL
- Производитель :
- Eaton - Electronics Division
- Applications :
- Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 84.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- Axial
- Power - Peak Pulse :
- 15000W (15kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- Axial
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 122V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 178.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 110V