MSMBJSAC12E3
- Артикул производителя:
- MSMBJSAC12E3
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12VWM 19VC SMBJ
- Производитель :
- Microchip Technology
- Capacitance @ Frequency :
- 30pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 25A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 500W
- Supplier Device Package :
- SMBJ (DO-214AA)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 19V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V