M1.5KE15CA
- Артикул производителя:
- M1.5KE15CA
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC CASE-1
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 71A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- CASE-1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12.8V