MSMLG13CA/TR
- Артикул производителя:
- MSMLG13CA/TR
- Краткое описание:
- TVS DIODE 13VWM 21.5VC SMLG
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 139.4A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 14.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 21.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 13V