ATV66SM833A-G
- Артикул производителя:
- ATV66SM833A-G
- Краткое описание:
- TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO218AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 124A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-218AB
- Power - Peak Pulse :
- 6600W (6.6kW)
- Supplier Device Package :
- DO-218AB
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 36.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 53.3V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 33V