ATV66SM828A-G
- Артикул производителя:
- ATV66SM828A-G
- Краткое описание:
- TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO218AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 145A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-218AB
- Power - Peak Pulse :
- 6600W (6.6kW)
- Supplier Device Package :
- DO-218AB
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V