MSMLJ45AE3/TR
- Артикул производителя:
- MSMLJ45AE3/TR
- Краткое описание:
- TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMLJ
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 41.2A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Supplier Device Package :
- SMLJ (DO-214AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 45V