MSMCJ43CAE3/TR
- Артикул производителя:
- MSMCJ43CAE3/TR
- Краткое описание:
- TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMCJ
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 21.6A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Supplier Device Package :
- SMCJ (DO-214AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 47.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 69.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 43V