5KP18CE3/TR13
- Артикул производителя:
- 5KP18CE3/TR13
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 18VWM 32.2VC P600
- Производитель :
- Microchip Technology
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 155A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 20V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 32.2V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 18V