5KP130AHE3/54
- Артикул производителя:
- 5KP130AHE3/54
- Краткое описание:
- TVS DIODE 130VWM 209VC P600
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 23.9A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 144V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 209V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 130V