MSMCG70CAE3
- Артикул производителя:
- MSMCG70CAE3
- Краткое описание:
- TVS DIODE 70VWM 113VC SMCG
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 13.3A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 77.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 113V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 70V