A5KP58CA-G
- Артикул производителя:
- A5KP58CA-G
- Краткое описание:
- TVS DIODE 58VWM 93.6VC R6
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 53.42A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 93.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 58V