SMLJ54AE3/TR13
- Артикул производителя:
- SMLJ54AE3/TR13
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AB
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 34.4A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 300W
- Supplier Device Package :
- DO-214AB
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 60V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 87.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 54V