SMLJ30E3/TR13
- Артикул производителя:
- SMLJ30E3/TR13
- Краткое описание:
- TVS DIODE 30VWM 53.5VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 56A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 300W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 53.5V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 30V