SMLJ100CE3/TR13
- Артикул производителя:
- SMLJ100CE3/TR13
- Производитель/Бренд:
- Microchip Technology
- Краткое описание:
- TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
- Производитель :
- Microchip Technology
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TA)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Supplier Device Package :
- SMLJ (DO-214AB)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 111V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 179V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 100V