ATS36C-2CF/B
- Артикул производителя:
- ATS36C-2CF/B
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- ATS, IR1.0, 36V, 58.1V, AUTO, BO
- Производитель :
- YAGEO
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- 1
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 174A
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- P600, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 10000W (10kW)
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- P600
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 58.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 36V