5KP64A-E3/73
- Артикул производителя:
- 5KP64A-E3/73
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 48.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 71.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 103V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 64V