ATV50C800JB-HF
- Артикул производителя:
- ATV50C800JB-HF
- Краткое описание:
- TVS DIODE 80VWM 129.6VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 38.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 88.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 129.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 80V