ATV50C141JB-HF
- Артикул производителя:
- ATV50C141JB-HF
- Краткое описание:
- TVS DIODE 140VWM 226.8VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 22A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 155V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 226.8V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 140V