5KP160CA/B
- Артикул производителя:
- 5KP160CA/B
- Производитель/Бренд:
- YAGEO
- Краткое описание:
- 5KP, P600, 160V, 259V, BOX
- Производитель :
- YAGEO
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 19.7A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 5000W (5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 178V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 259V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 160V