3.0SMCJ30AQ-13
- Артикул производителя:
- 3.0SMCJ30AQ-13
- Производитель/Бренд:
- Diodes Incorporated
- Краткое описание:
- TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMC
- Производитель :
- Diodes Incorporated
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- 1700pF @ 1MHz
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 62A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection :
- Yes
- Supplier Device Package :
- SMC
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 48.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 30V