SMCG60CA-E3/57T
- Артикул производителя:
- SMCG60CA-E3/57T
- Краткое описание:
- TVS DIODE 60VWM 96VC DO215AB
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 15.5A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 66.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 96V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 60V