SMB10J26A R5G
- Артикул производителя:
- SMB10J26A R5G
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
- Производитель :
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 23.8A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 175°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1000W (1kW)
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 42.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 26V