SMCJ100CA-M3/57T
Артикул производителя:
SMCJ100CA-M3/57T
Краткое описание:
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
9.3A
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
1500W (1.5kW)
Voltage - Breakdown (Min) :
111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
162V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
100V