SMBG45CAHE3/52
- Артикул производителя:
- SMBG45CAHE3/52
- Краткое описание:
- TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO215AA
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 8.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 50V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 72.7V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 45V