SMBG36CAHE3/52
- Артикул производителя:
- SMBG36CAHE3/52
- Краткое описание:
- TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AA
- Applications :
- Automotive
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 10.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 40V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 58.1V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 36V