SMCG58A-E3/9AT
- Артикул производителя:
- SMCG58A-E3/9AT
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 16A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 64.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 93V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 58V