SMPC28A-M3/87A
- Артикул производителя:
- SMPC28A-M3/87A
- Краткое описание:
- TVS DIODE 28VWM 45.4VC TO277A
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 33A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V