SMBG20AHE3/5B
- Артикул производителя:
- SMBG20AHE3/5B
- Производитель/Бренд:
- Vishay Dale Thin Film
- Краткое описание:
- TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO215AA
- Производитель :
- Vishay Dale Thin Film
- Категория товара :
- TVS - Diodes
- Applications :
- Automotive
- Bidirectional Channels :
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 18.5A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-215AA, SMB Gull Wing
- Power - Peak Pulse :
- 600W
- Power Line Protection :
- No
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-215AA (SMBG)
- Type :
- Zener
- Unidirectional Channels :
- 1
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 32.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 20V