3.0SMCJ12A-HF
- Артикул производителя:
- 3.0SMCJ12A-HF
- Производитель/Бренд:
- Comchip Technology
- Краткое описание:
- DIODE TVS 12V 3000W SMC UNI-DIR
- Производитель :
- Comchip Technology
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 150.8A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 3000W (3kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 19.9V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 12V