ATV15C280J-HF
- Артикул производителя:
- ATV15C280J-HF
- Краткое описание:
- TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 33.04A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 31.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 45.4V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 28V