TV15C8V0J-G
- Артикул производителя:
- TV15C8V0J-G
- Краткое описание:
- TVS DIODE 8VWM 13.6VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 110.29A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 8.89V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 13.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 8V