TV15C850J-HF
- Артикул производителя:
- TV15C850J-HF
- Краткое описание:
- TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 10.95A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 94.4V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 137V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 85V