1.5KE440A
- Артикул производителя:
- 1.5KE440A
- Производитель/Бренд:
- SMC Diode Solutions
- Краткое описание:
- TVS DIODE 376VWM 600VC DO201AD
- Производитель :
- SMC Diode Solutions
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 4A
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 175°C (TJ)
- Package / Case :
- DO-201AD, Axial
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- DO-201AD
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 418V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 600V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 376V