SMCJ350A-HF
- Артикул производителя:
- SMCJ350A-HF
- Производитель/Бренд:
- Comchip Technology
- Краткое описание:
- TVS DIODE 350VWM 567VC DO214AB
- Производитель :
- Comchip Technology
- Applications :
- General Purpose
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 2.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 391V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 567V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 350V