15BJ7-5CAH
- Артикул производителя:
- 15BJ7-5CAH
- Краткое описание:
- TVS DIODE 7.5VWM BI
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 116.3A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 8.89V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 13.6V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 7.5V