1.5SMC150AH
- Артикул производителя:
- 1.5SMC150AH
- Производитель/Бренд:
- Taiwan Semiconductor Corporation
- Краткое описание:
- TVS DIODE 128VWM 207VC DO214AB
- Производитель :
- Applications :
- Automotive, Telecom
- Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
- 7.6A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Peak Pulse :
- 1500W (1.5kW)
- Product Status :
- Active
- Voltage - Breakdown (Min) :
- 143V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
- 207V
- Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
- 128V